Badania Obóz. Zmiana WAŻNE!!

BADANIA:

Proszę wszystkich zawodników o wykonanie indywidualnie badań : krwi,moczu i EKG. Są to badania bardzo ważne które zawodnicy robią co pół roku i wyniki tych badań będą potrzebne przy wizycie u lekarza sportowego w klubie. Z wstępnych informacji lekarz sportowy w klubie będzie w terminach od 1 do 14 kwietnia.  Zawodnik bez badań nie zostanie przyjęty przez lekarza.

OBÓZ:

Nastąpiły małe zmiany odnośnie obozu ale są to zmiany w pozytywnym znaczeniu. Zmiany dotyczą miejsca obozu, oraz kosztów które będą wynosić około 700 zł(czyli mniej niż miało to miejsce w wcześniejszej propozycji). Termin obozu pozostaje bez zmian 8-15 sierpień 2015. Pierwszą ratę na obóz wysokości 300 zł będzie trzeba wpłacić do 10 kwietnia 2015

Proszę w miarę możliwości o potwierdzenie chęci uczestnictwa u trenera do 27.03.2015

Dodatkowe informacje pytania u trenera.

Trening będą się odbywać zgodnie z harmonogramem znajdującym się w zakładce TRENINGI. Gdyby nastąpiły jakieś zmiany będą umieszczane na stronie informacje oraz przekazywane na treningach.

Treningi stadion: zawodnicy zawsze przed treningiem przychodzą do szatni.

Poniedziałek godz 16.30

Wtorek godz 16.30